2011 m. spalio 25 d., antradienis

Bijai vilko – neik į mišką

Lietuvių liaudies patarlė byloja: „Bijai vilko – neik į mišką“. O ką daryti, jei labai jau vilioja to miško gėrybės? Galimi du variantai: nuleisti rankas ir gėrybes palikti kitiems arba įrodyti, jog esate lygiavertis gauti tai, kuo mėgaujasi ir kiti. O pradedant savo verslą šiuos du kelius reikia ypač gerai apmąstyti.
Na, pirmajam variantui nelabai ką sugalvosi – jei bijai, atsisakai, tai ir nebereikia, o štai jei mintis apie nuosavą verslą vis neduoda ramybės, tuomet reikia pradėti imtis veiksmų, nes dar niekas neuždirbo milijono sėdėdamas sudėjęs rankas.
Ko gero, kol kas Jus kankina mintys ne kaip uždirbti milijoną pinigų, o milijonas klausimų: ar man pavyks? Ar turiu reikiamas savybes? Ar mano patirties stygius nesutrukdys siekti tikslo? Ar turiu pakankamai lėšų? Ar..? Taip, Jūs turite ne tik klausti, bet ir bandyti rasti atsakymus. O tam užtenka pasidairyti į garsius verslininkus. Dauguma iš jų atsakytų, jog svarbiausia yra idėja, noras ir darbas.
Be abejo, dauguma žmonių savo verslą pradeda nesinešdami ant pečių ir kalną patirties. Būtent dėl to iš karto nereikėtų imtis didžiulių planų – pradžiai užtenka nedidelės investicijos į savo idėją, kurią, laikui bėgant ir patirčiai augant, galite plėtoti vis labiau.
O kaip Jūsų asmeninės savybės? Jei esate novatoriškas, užsispyręs ir, svarbiausia, nebijote rizikos ir darbo, tuomet galite drąsiai imtis įgyvendinti savo planus. Be to, net jei ir dešimt žmonių Jums kartotų, kad nieko nepavyks – vis tiek nenuleiskite rankų. Juk sakoma, kad niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės – vieną dieną utopija, kitą – kūnas ir kraujas.
Šaltinis: Finansų sprendimai - Blog
Plačiau apie įmonės steigimą ir įkainius: įmonės steigimas.

2011 m. spalio 20 d., ketvirtadienis

Galvoje knibžda begalės idėjų dėl įmonės steigimo?

Galvoje knibžda begalės idėjų? Tačiau nežinote nuo ko pradėti? Mes pasiruošę Jums padėti!

Nuėję papietauti į prabangų restoraną nuolat randate prie ko prikibti: padavėjų, panašesnių į sraiges, lėtai pėdinančių nuo staliuko prie staliuko, nepasitenkinimo jų veiduose, kuris gadinana ne tik jų pačių, bet ir klientų nuotaiką, atšalusio maisto, nedidelių porcijų, kurios neužtektų net Jūsų mažametei dukrelei pamaitinti. Gavę sąskaitą iš nuostabos išsprogdinate akis – nejaugi tikrai teks tiek mokėti už prastos kokybės maistą?..

Užėję į parduotuvę daugiau nei pusvalandį laukiate pardavėjos, kol ši su puodeliu kavos rankoje praneša, jog norimos prekės šiuo metu neturi, o jokios alternatyvos pasiūlyti negali, nes menkai išmano apie savo darbą. Jūs tik burbtelėjate „Prastas aptarnavimas“ ir išeinate per duris.

Galbūt dirbate didelėje įmonėje, turite savų idėjų, kaip pagerinti jos veiklą ir teikiamas paslaugas, tačiau negaunate progos jų išsakyti? Kam vargintis už minimalų atlyginimą ir užspeisti kamputyje, kai galite būti pats sau vadovas?

Krizės metu atidaryti naują įmonę būtų labai rizikinga ir netgi neprotinga, tačiau dabar, kai ekonomika akivaizdžiai atsigauna, tai būtų labai gera investicija. Atsiradus naujų rinkų, atsiveria platesnės galimybės įkurti nuosavą kompaniją ir įsitvirtinti verslo pasaulyje.

Tai kodėl neišbandyti savo jėgų šioje srityje? Juk kiekvienas turime idėjų, kurias norime įgyvendinti – nepriklausomai nuo to, ar tai nuosavas japonų restoranas, ar verslo įmonė, kuri užsiima reklaminių stendų kūrimu.

Keli paprasti žingsniai pradžiai:
  • Išdėstykite savo verslo idėją ant popieriaus lapo. Taip bus paprasčiau suprasti trūkumus ir ją patobulinti.
  • Skambaus pavadinimo parinkimas. Jis turi būti skambus, patraukiantis akį, bet visiems suprantamas. Tai Jūsų įmonės vizitinė kortelė.
  • Reklama. Internetinis tinklalapis, lankstinukai, reklamos internete yra svarbus žingsnis, norint, kad apie Jūsų įmonę sužinotų visuomenė.
  • Mokėjimas patraukliai pateikti savo įmonę yra svarbus aspektas kuriant nuosavą verslą. Įtaigi kalba ieškant partnerių tikrai nepamaišys – tai padės ją išreklamuoti ir rasti remėjų.
  • Pasiruoškite atidarymui – juk liko tiek nedaug! Susiradę tinkamus partnerius, jūs jau turite pirminių žaliavų tiekėjus, išsireklamavote, todėl klientus pritraukti nebus sunku. Teliko įregistruoti savo veiklą.
  • Atidarymas turėtų būti įspūdingas. Galite taikyti įvairias nuolaidas bei akcijas. Nebijokite investuoti į savo verslą – ateityje tai Jums garantuotai atsipirks.
  • Nepamirškite savo darbuotojų – jie svarbi Jūsų įmonės dalis. Skatinkite motyvaciją dirbti ir pasieksite pačių geriausių rezultatų.
  • Tolesnė verslo raida priklauso tik nuo Jūsų pačių noro siekti užsibrėžto tikslo.
 Tikėkimės, jog šie patarimai Jums padės išpildyti savo svajonę! Sėkmės!


Įvertinę Jums priimtiną būsimo verslo riziką, mes Jums įmonę įsteigsime greitai ir profesionaliai - tik per 2 darbo dienas!!! Nemokamai konsultuosime įmonių steigimo ir finansiniais klausimais.
Daugiau informacijos apie įmonių steigimą: www.finansusprendimai.lt arba telefonu +370 676 66572.
Naudingos nuorodos ir susiję straipsniai apie UAB įmonių steigimą ir registravimą:
Verslas turi būti įtraukiantis, linksmas...
Jūsų įmonės archyvas bus kokybiškai sutvarkytas!

2011 m. spalio 17 d., pirmadienis

UAB įmonės steigimas ar pirkimas? Privalumai ir trūkumai


Lietuvoje vis dažniau, pradedant naują verslą, vietoje UAB steigimo procedūros pasirenkamas naujos įmonės  akcijų pirkimas-pardavimas, kitaip UAB pardavimas. Kokios priežastys lemia tokį pasirinkimą?

UAB steigimas daugeliui yra nepatrauklus dėl ilgai trunkančio ir daug procedūrų reikalaujančio UAB steigimo proceso. Įmonės steigimas užtrunka nuo 7 iki 10 dienų (UAB pavadinimo rezervavimas, įmonės buveinės adreso paieška, dokumentų parengimas, tvirtinimas pas notarą, kaupiamosios sąskaitos atidarymas banke, įstatinio kapitalo įnešimas, UAB registravimas Juridinių asmenų registre, atsiskaitomosios sąskaitos atidarymas banke, antspaudo užsakymas bei gamyba ir t.t.)

Kita svarbi priežastis - lėšų trūkumas. UAB steigimas nepatrauklus dėl to, kad reikalingos lėšos įstatinio kapitalo suformavimui (minimalus įstatinio kapitalo dydis - 10.000 Lt)

Dėl šių priežasčių vietoje UAB steigimo pasirenkamas UAB pirkimas. Tai greitesnis, patogesnis ir pigesnis būdas pradėti naują verslą.

UAB pirkimas (UAB pardavimas) - naujai įsteigtos įmonės , pilnai paruoštos darbui, nevykdžiusios jokios veiklos, pirkimas (pardavimas). Įmonės  pardavimo proceso metu pasirašoma UAB akcijų pirkimo-pardavimo sutartis ir visi kiti reikalingi dokumentai. Įmonės  pirkimo-pardavimo dokumentai parengiami per trumpą laiką. Nauju įmonės akcininku ir vadovu galima tapti tą pačią dieną, kai yra perleidžiamos įmonės  akcijos.

UAB įsigijimo paslauga ypač aktuali užsienio piliečiams, kadangi per 1 dieną galima atlikti visas su UAB įsigijimu susijusias procedūras.

Įmonės  įsigijimas gana plačiai taikomas ir užsienio valstybėse.

Svarbu pažymėti, jog įmonės  įsigijimas sukelia ir tam tikrą riziką (finansinėje apskaitoje gali būti nenurodyti visi įsipareigojimai ar laidavimai (suteiktos garantijos), neteisingai apskaityti ir sumokėti mokesčiai). Todėl labai svarbu įmonę  pirkti iš patikimo pardavėjo, geriausiai juridinio asmens, kuris steigia įmones , specialiai skirtas pardavimui.

Jei turite klausimų, kreipkitės tel. +370 676 66572 arba rašykite el.paštu info@finansusprendimai.lt.
Plačiau: įmonės steigimas ir įmonių pardavimas.

Šaltinis: Įmonės registravimas - Finansų sprendimai